Hakkımızda

Getir Bi Mutluluk


Binlerce ürünü dakikalar içinde, gece gündüz, dilediğiniz yere getiriyoruz!


Zamanın kıymetini biliyoruz, hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Her geçen gün genişlettiğimiz ürün yelpazesi sayesinde bebek bezinden, çikolata, cips ve içeceklere, tıraş köpüğü, deterjan ve deodoranttan kedi-köpek mamasına, pilden ampule, tüm ihtiyaçlarınız için anında, olduğunuz yerdeyiz.


Getir’le en çok tükettiğiniz ürünleri, GetirBüyük’le haftalık ya da aylık market alışverişinizi, GetirYemek’le ise dilediğiniz yemeği dakikalar içinde size ulaştırıyoruz. GetirSu servisimiz ve sizler için yarattığımız Kuzeyden markamızla Pazar günü de dahil, gece gündüz damacana su teslimatı yapıyoruz.


İhtiyacınızı karşılamak için evden çıkmanıza gerek yok; bakkala, markete, restorana gitmenize gerek yok, biz varız.

 

Neden Getir?


Dakikalar İçinde Teslimat

Çok sayıdaki depo, araç ve motokuryelerimizle hizmetinizdeyiz. İhtiyaç ürünlerinizi ve market alışverişinizi dakikalar içinde ayağınıza getiriyoruz.


Canlı Sipariş Takibi

Siparişinizi verdikten sonra kuryenin gelişini haritadan izleyebilir, ürünlerinizin kaç dakikada sizde olacağını bilebilirsiniz.


GetirYemek

Sevdiğiniz restoranlardan pizza, hamburger, lahmacun, kebap, döner, tatlı ve daha birçok yemek siparişi verebilir, siparişinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca ‘Getir Getirsin’ seçeneği ile sıcak yemeğinizi size getiren kuryemizin konumunu haritada görebilirsiniz.


Dijital ve Kapıda Ödeme

Ödemeler iki şekilde gerçekleşiyor: dijital ve kapıda ödeme. Dijital ödeme için yalnızca bir sefer sisteme tanımladığınız banka veya kredi kartınız ya da elinizde bulunan İstanbul Kartınız yeterli! Cüzdana ihtiyaç yok! Üstelik kredi kartı bilgilerinizi Getir dahil kimse göremez. Kart bilgileriniz Mastercard'ın ödeme altyapısı Masterpass ya da BKM (Bankalararası Kart Merkezi) tarafından korunur. Kapıda ödeme özelliğimiz ise GetirYemek’ten ‘Restoran Getirsin’ seçeneği ile verdiğiniz siparişlere özel. Bu seçenek ile, restorana ait kuryenin getireceği yemeğinizin ödemesini pos cihazı aracılığıyla kapıda yapabilirsiniz. GetirYemek’ten ‘Restoran Getirsin’ seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizi yemek kartlarıyla da kapıda temassız ödeyebilirsiniz.


Gece Gündüz Servis

Market, bakkal kapansa da biz Getir'de gece gündüz demiyoruz, getiriyoruz.

İletişim Bilgileri

Adres: Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337

E-Posta: info@getir.com

Müşteri hizmetleri: 0850 532 50 50

Ticari Ünvan: Getir Perakende Lojistik A.Ş.

Mersis No: 0394048265800010

Sicil No: 969158-0

Vergi Dairesi/No: Beşiktaş/3940482658

KEP Adresi: getir@hs01.kep.tr