Müşteri Kişisel Verilerinin Korunması Politikası
Müşteri Kişisel Verileri Aydınlatma Metni
Çağrı Merkezi Aydınlatma Metni
İnternet Sitesi Ziyaretçilerine Yönelik Aydınlatma Metni
Çerez Politikası
Gizlilik Politikası
Kullanım Koşulları
Sıkça Sorulan Sorular
Masterpass
İşlem Rehberi

İŞLEM REHBERİ

1. Sipariş verme

Uygulamayı indirip gerekli bilgileri girerek kullanmaya başladıktan sonra teslimat adresinizi seçin ve istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. Ardından tercih ettiğiniz ödeme yönetimini seçerek siparişinizi onaylayın. Siparişinizi onayladıktan sonra kuryelerimiz en kısa sürede istediğiniz ürünleri size ulaştıracak. Daha detaylı bilgi için Sık Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

2. Sipariş değişikliği

Ödeme yapmadan önce, ürünler, teslimat yöntemi, ödenecek tutar ve kampanya bilgilerini görebilirsiniz. Siparişinizde değişiklik yapmak isterseniz geri okuna tıklayarak sepetinize geri dönebilir ve sepetinizde değişiklik yapabilirsiniz. Adres bilginizi değiştirmeniz halinde sepetinizi tekrar oluşturmanız gerekir. 

3. Gizlilik

Getir'in topladığı bilgileri nasıl kullandığı ve bilgilerin korunmasına ilişkin kurallara "Gizlilik Politikası" üzerinden erişebilirsiniz.

4. Alternatif uyuşmazlık çözüm mekanizmaları

Getir ve Müşteri arasında doğabilecek ihtilaflarda mevzuat çerçevesinde belirlenen parasal sınırlar dahilinde Müşteri ve Getir'in kayıtlı adresinin bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyetleri'ne,  parasal sınırı aşan uyuşmazlıklarda Tüketici Mahkemeleri'ne başvurulabilir.