Müşteri Kişisel Verilerinin Korunması Politikası
Müşteri Kişisel Verileri Aydınlatma Metni
Çağrı Merkezi Aydınlatma Metni
Çerez Politikası
Gizlilik Politikası
Kullanım Koşulları
Sıkça Sorulan Sorular
Masterpass

Sıkça Sorulan Sorular

Getir nedir?

Getir
Getir ile İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Eskişehir, Afyon, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Çanakkale, Denizli, Edirne, Isparta, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Uşak, Yalova, Zonguldak illerinde hizmet vermekteyiz.Henüz hizmet vermediğimiz bir yerdeyseniz, adresine mail atıp, bir sonraki hizmet yerimizi siz belirleyebilirsiniz!
GetirBüyük
GetirBüyük ile İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Eskişehir, Aydın, Denizli, Edirne, Isparta, Kayseri, Kocaeli, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun illerinde hizmet vermekteyiz.Henüz hizmet vermediğimiz bir yerdeyseniz, adresine mail atıp, bir sonraki hizmet yerimizi siz belirleyebilirsiniz!
GetirYemek
GetirYemek ile Türkiye'nin tüm illerinde hizmet vermekteyiz.
GetirSu
GetirSu ile İstanbul'da hizmet vermekteyiz.Henüz hizmet vermediğimiz bir yerdeyseniz, adresine mail atıp, bir sonraki hizmet yerimizi siz belirleyebilirsiniz!
GetirÇarşı
GetirÇarşı ile İstanbul ve Bodrum illerinde hizmet vermekteyiz.Henüz hizmet vermediğimiz bir yerdeyseniz, adresine mail atıp, bir sonraki hizmet yerimizi siz belirleyebilirsiniz!

Getir’e nasıl kayıt olurum?

Getir; AppStore, Google Play ve Huawei App Gallery’den iPhone, Android ve Huawei telefonlara ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamayı indirdikten sonra GSM numaranızı ve diğergerekli bilgileri girerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

Getir nasıl kullanılır?

Getir uygulamasını iPhone, Android veya Huawei telefonunuza indirdikten sonra;- Bir teslimat adresi seçin,- İstediğiniz ürünleri sepete ekleyin,- Ödeme yöntemi ekleyin.Siparişinizi onayladıktan sonra, satınaldığınız ürünlerin size gelişini canlı olarak takip edin.

Getir’den nasıl sipariş verebilirim?

Uygulamayı açtıktan sonra teslimat adresinizi seçin ve istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. Ardından tercih ettiğiniz ödeme yönetimini seçerek siparişinizi onaylayın. Siparişinizi onayladıktan sonra kuryelerimiz en kısa sürede istediğiniz ürünleri size ulaştıracak. Dahası, aldığınız ürünler size doğru gelirken harita üzerinden canlı olarak takip edebileceksiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Ödemeler iki şekilde gerçekleşiyor: dijital ve kapıda ödeme.Dijital ödeme için yalnızca bir sefer sisteme tanımladığınız banka veya kredi kartınız ya da elinizde bulunan İstanbul Kartınız yeterli! Cüzdana ihtiyaç yok! Üstelik kredi kartı bilgilerinizi Getir dahil kimse göremez. Kart bilgileriniz Mastercard'ın ödeme altyapısı Masterpass ya da BKM (Bankalararası Kart Merkezi) tarafından korunur. Siparişinizi onayladığınızda sipariş tutarı otomatik olarak kartınızdan çekilir.Kapıda ödeme özelliği ise sadece GetirYemek’ten ‘Restoran Getirsin’ seçeneği ile verdiğiniz siparişlere özel. Bu siparişlerde yemeğinizi restorana ait kurye getirir, kendi pos cihazı ile ödemeyi kapıda alabilir. GetirYemek’ten ‘Restoran Getirsin’ seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizi yemek kartlarıyla da kapıda temassız ödeyebilirsiniz.

Ödeme yapmak istedim ancak limitim yetersiz veya kartım kabul edilmedi. Ne yapmalıyım?

Hiç endişelenmeyin. Yeni bir banka veya kredi kartı ekleyerek ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki İstanbul Kartınızın NFC teknolojisi sayesinde yalnızca İstanbul Kartınızı telefonunuza yaklaştırarak da ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Kişisel bilgilerim güvende mi?

Kişisel bilgilerinizi güvende tutmak için en sıkı prosedürleri uyguluyor ve güvenlik önlemlerini alıyoruz. Onayınızla birlikte, kişisel bilgilerinizi KVKK kapsamında korur ve saklarız. Kredi veya banka kartı bilgilerinizi Getir dahil kimse göremez. Kart bilgileriniz doğrudan MasterCard veya BKM sunucularına iletilerek güvenli bir şekilde tutulur.

Getir’i hangi şehirlerde kullanabilirim?

Getir’i İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir, Yalova, Muğla, Adana, Kayseri, Antalya, Mersin, Düzce, Aydın, Kırklareli, Bolu, Kütahya, Denizli ve Balıkesir’de kullanabilirsiniz. Getir’i henüz hizmet vermediğimiz bir yerde de kullanmak istiyorsanız, bize mail adresinden mail atabilirsiniz. Bir sonraki hizmet yerimizi siz belirleyebilirsiniz!

Uygulamaya kayıt olmaya çalıştığımda numaram kullanımda görünüyor. Ne yapmalıyım?

‘Şifremi unuttum’ linkine tıklayarak yeni bir şifre alabilir ve uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Uygulama yerimi bulamıyor, ne yapmalıyım?

Endişelenmeyin. Teslimat adresi tanımlarken harita üzerinde konumunuzu manuel olarak seçebilirsiniz.

Uygulama ile ilgili bir problemim olduğunda ne yapmalıyım?

Müşteri hizmetlerimizi 7/24 arayabilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimize ’den ulaşabilirsiniz.

Getir'i hangi saatlerde kullanabilirim?

Getir'i gece, gündüz dilediğin zaman kullanabilirsin.